wtorek, 2 grudnia 2014

Maska naprawdę odżywcza do włosów prostych i kręconych

Cześć! Coś ostatnio gadam i gadam o kosmetykach do włosów. Wybaczcie. Tą zamykam ten ciąg. W najbliższym czasie omijam włosowy temat i ani mru mru!  Było o olejku do wygładzenia, było o całkiem przeciętnej masce, a teraz przyszła kolej na odżywkę-maseczkę, którą przez swoje działanie mogę nazwać, po prostu - konkretną. Ale nie
 mogłoby być inaczej, to przecież Klorane!

Dokładanie Balsam na bazie oswa (150 ml) do spłukiwania w cenie od 19,90 zł (na promocji) do aż 45 zł w niektórych przesadnie drogich sklepach. Mieści się w tubie, pachnie dosyć delikatnie, niczego konkretnego w tej woni nie wyczuwam, jest rzadka, niepozorna, szczególnej uwagi nie przyciąga. Natomiast, gdy nałożymy ją na swoje niesforne kosmyki widzimy już, że wydajność to jej mocna strona. Sunie po włosach jak szalona i wystarczy odrobina wielkości pięcozłotówki na włosy do ramion, niesamowicie gęste (taak,to właśnie moje włosy!). Po odczekaniu kilkunastu minut, możemy je spędzić w czepku, by efekt był jeszcze lepszy, zmywamy kosmetyk, suszymy włosy, lub dajemy im wyschnąć i co widzimy...?

1. Gdy mamy włosy kręcone nie suszmy ich suszarką! Wówczas na naszej głowie pojawią się idealne spiralki. Kosmetyk w pozytywnym znaczeniu tego słowa, włosy obciąza i poskramia z łatwością puszczące się afro. Mówię poważnie! Będziecie pod mega wielkim wrażeniem, co ta odżywka jest w stanie zdziałać z kręconymi włosami!

2. Gdy mamy proste włosy polecam za pomocą okrągłej szczotki, wysuszyć je i wymodelować. Wygładzenie zyska wtedy na mocy, będziemy cieszyć się pięknymi prostymi włosami, a prostownicę rzucimy w kąt i o niej zapominmy.


Powtórzę jeszcze raz, że warto nie przesadzać z ilością. Szczególnie kobiety o włosach cienkich, rzadkich i prostych. Wiadomo - w takim wypadku może dojść do totalnej utraty objętości fryzury i efektu nieświeżych włosów. Jednak przy prawidłowym stosowaniu zarówno posiadaczki loków, jak i prostych włosów powinny być zadowolone! Nasza codzienna fryzura zacznie wyglądać jeszcze lepiej, a regularna aplikacja przełoży się na długotrwałe nawilżenie i odżywienie. Jeśli szukacie kosmetyków regerujących (a nie tak jak np. olejek Pantene - wygładzających do 1 mycia), idźcie do sklepu i wybierzcie Klorane. I nie - to nie reklama! Udanej nocy i zakupów!

6 komentarzy: